Tělovýchovná jednota Jaroměřice

ukončení jarní poloviny sezony 2015/2016

publikováno 19. června 2016

Před dvěma týdny jsme ukončily jarní závěrečnou sezonu 2015/2016. Ptáme se z hlediska vedení klubu i fanoušků a z různých pohledů byla úspěšná??? Celé jaro se mužstvo "A" trápilo a bojovalo o udržení v soutěži. Přes různé organizační problémy, špatnou střeleckou potenci se naši borci zachránili za minutu dvanáct a VV rozhodl, že mužstvo bude přihlášeno do krajského přeboru. U mužstva skončil trenér Salák a sportovní manažer zajištuje již nového trenéra na letní přípravu. Trenéru Salákovi patří díky za celé období kdy vedl mladé mužstvo. V průběhu jara byly do mužstva zařazováni i dorostenci hrající za Jaroměřice a tak jsme přesvědčeni, že je částečně o budoucnost mužstva postaráno. O tom svědčí i to, že mužstvo dorostu skončilo v krajské soutěži na druhém postupovém místě a naši starší a mladší žáci bojovali v okresní soutěži na 2. a 8 místě. Za to patří velký dík trenérům Vencovi a Macháčkovi. Jsme přesvědčeni, že novými a rozumnými kroky v letní přestávce bude příští ročník 2016 / 2017 zase úspěšnější abychom nedělali ostudu Městu Jaroměřice nad Rokytnou.

Zápasy

Následující zápasy:
Nebyl nalezen žádný následující zápas.
Poslední zápasy - výsledky:
Nebyl nalezen žádný poslední zápas.
Nejlepší střelci:
Nejsou zapsány žádné statistiky.
Krajský přebor Vysočina:
TýmVPB
1. FC Jemnicko00
SK Přibyslav00
FC Spartak Velká Bíteš00
Tatran Ždírec n/D00
FK Humpolec00
FC Chotěboř00
FK Bohemia Světlá n/S.00
FC Slovan Havl. Brod "B"00
SK Moravské Budějovice00
SK Huhtamaki Okříšky00
TJ Sapeli Polná00
Sokol Herálec00
FC Slavoj Žirovnice00
FK Jaroměřice n/R00
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.
Kdo má narozeniny?
V nejbližší době dní nebude mít nikdo narozeniny.